Připojte se k nám na naši sérii virtuálních setkání

Globální obchod se mění: Jste připraveni?

Krize Covid-19 poslala svět do recese a během několika měsíců došlo k neočekávaným a dosud nevídaným změnám v obchodování. Patří mezi ně dlouhodobý dopad pandemie na světové dodavatelské řetězce, neustálé nové vyjednávání obchodních podmínek, vyvažování světových obchodních vztahů a rostoucí trendy směrem k digitalizaci obchodu a de-globalizaci.

A teď, když se svět snaží čelit následkům krize, kde jsou příležitosti pro růst podnikání?

Připojte se k nám na naší sérii čtyř virtuálních interaktivních akcí, jejichž cílem je pomoci vašemu podnikání pochopit nové prostředí mezinárodního obchodu, orientovat se v obchodních úvěrových rizicích a identifikovat příležitosti k obchodnímu růstu. Nenechte si ujít příležitost slyšet od našich řečníků a další informace, které poskytnou při zodpovězení otázek od našich posluchačů.

Setkání č.3
Dopad digitalizace na obchod

V reakci na krizi Covid-19 mnoho podniků urychlilo digitalizaci a některé prošly úplnou digitální transformací, původně plánovanou na roky. Vzhledem k tomu, že digitalizace je nyní na špičce mnoha agend vedení společností, pozvali jsme skupinu odborníků, aby nám řekla více o tom, jak digitalizace ovlivňuje obchod. 

Technologie rozhodně ovlivnila způsob naší komunikace, ale jak mění trendy digitalizace způsoby, jakým obchodujeme po celém světě? Může AI nebo analýza velkých dat přinést obchodní příležitosti? Jak může digitalizace podpořit uživatelskou zkušenost s cílem zvýšit důvěru, zlepšit efektivitu a transformovat obchodní modely? Kromě toho pozveme diváky na dotazy a dáme Vám příležitost získat odborné znalosti od vedoucích pracovníků v čele digitalizace. 

V třetí části panelové diskuse se představí následující řečníci:

  • David Rowan - zakládající redaktor britského vydání WIRED a investor v počátečních fázích technologických start-upů 
  • Jean-Marc Noël - zakladatel a výkonný ředitel Trusted Shops 

  • Frédéric Wittemans - výkonný ředitel pro mezinárodní úvěr ve společnosti Ingram Micro 

  • Dirk Hagener – ředitel strategie a rozvoje ve společnosti Atradius

Setkání č.3: Dopad digitalizace na obchod

Datum: Středa, 5. května 2021
Čas: 9:00 SEČ
Doba trvání: 45 minut panelové diskuse, po které bude následovat 15 minut otázek a odpovědí 

Kliknutím na odkaz níže se na setkání přihlásíte a odešlete svoje dotazy k panelové diskuzi

Ano, chci se zaregistrovat

Seznamte se s řečníky naší panelové diskuse

Ředitel obchodního oddělení Atradius, Andreas Tesch, bude pravidelným hostem našich virtuálních setkání. Díky svým bohatým zkušenostem z oblasti řízení rizik a mezinárodního obchodu, má Andreas skvělou pozici, aby s námi mohl sdílet svoje postřehy a názory o všech diskutovaných klíčových oblastech.

Moderátorka, Daisy McAndrew, je anglická novinářka a bývalá ekonomická redaktorka, která dříve patřila mezi hlavní korespondenty politického zpravodajství pro ITV News. Nyní působí jako nezávislá moderátorka, která je díky svým rozsáhlým znalostem ze současného světa financí a ekonomiky považována za přední erudovanou redaktorku panelových diskusí.

David Rowan
David Rowan
David Rowan je zakládajícím šéfredaktorem britského vydání časopisu WIRED (2008 až 2017), aktivním investorem technologických startupů a autorem Non-Bullshit Innovation: Radical Ideas od World's Smartest Minds.

Jean-Marc Noel
Jean-Marc Noël
Jean-Marc Noël je spoluzakladatelem a generálním ředitelem Trusted Shops. Společnost je aktivní ve 12 zemích v Evropě a poskytuje ochranu kupujících a další technologická řešení umožňující důvěru mezi lidmi a podniky v digitálním věku.

   

Frédéric Wittemans
Frédéric Wittemans
Frédéric Wittemans je výkonným ředitelem International Credit u největšího IT distributora na světě, Ingram Micro. S přítomností v 52 zemích společnost mimo jiné dodává technologie, sítě, software a řešení datových center.

Dirk Hagener
Dirk Hagener
Dirk Hagener je ředitelem společnosti Atradius pro strategii a rozvoj společnosti. Kromě strategie skupiny je zodpovědný za agendu Atradius Innovation. Dirk má zázemí jako strategický konzultant a specialista na elektronický obchod.

Další informace o našich panelistech

Naše další virtuální setkání?

Setkání č. 4: Deglobalizace - nový způsob obchodování, ale udrží se? - 23. června 2021 - 11:00 SEČ

Nemůžete se zúčastnit našeho setkání?

Brzy po našem setkání bude zveřejněný dokument white paper, který bude rozebírat a analyzovat hlavní téma diskutované na našem setkání. Zaregistrujte se, abyste získali kopii dokumentu.

Chcete se zúčastnit našeho čtvrtého setkání? Přihlaste se k odběru přes e-mailové upozornění, kterým Vás včas upozorníme, až zahájíme naši registrační kampaň na setkání č. 4.

White paper

Vyžádejte si materiály white paper

email alert

Zaregistrujte se na naše další setkání

Zmeškali jste naše minulé setkání?

Setkání č.2: Jak mezinárodní vztahy ovlivňují obchodování?

Souhrnné video a dokument white paper k našemu druhému setkání najdete zde.

Podívejte se na video záznam

Stáhněte si white paper

Setkání č.1: Jak Covid-19 změnil navždy obchodování?

Souhrnné video a dokument white paper k našemu prvnímu setkání najdete zde.

 

 

Podívejte se na video záznam

 

Stáhněte si white paper