Online služby

Naše výkonné systémy Vám umožní spravovat Váš účet, smlouvy a další činnosti s tím spojené přehledně s minimálním úsilím.

Zabezpečené přihlášení k online službám společnosti Atradius Vám umožní spravovat Vaše pojištění pohledávek nebo inkaso pohledávek prostřednictvím Vašich uživatelských účtů online a zajistí Vám přístup k tržnímu zpravodajství sledujícímu míru rizika Vašich odběratelů.

Atradius Atrium

Atradius Atrium je náš nový inovativní online systém, který vám poskytne vše, co potřebujete pro každodenní správu vaší pojistné smlouvy nebo při zadávání žádosti o pojistné krytí.

Atradius Atrium | Zákaznický online portál

Collect@Net

Collect@Net je online systém, který umožňuje klientům Atradius Collections využít našich zkušeností ve vymáhání pohledávek a současně sledovat vývoj případu a jednotlivé kroky ve vymáhání.

Computer cables | Atradius

Atradius Insights

V dnešním náročném konkurenčním obchodním prostředí je klíčovou výhodou, pokud máte v ruce aktuální informace a přehledy.

Eye viewing data |Atradius Insights

Serv@Net

Serv@Net je bezpečný a do detailu propracovaný online systém pro správu pojistné smlouvy. Přehledná, plně integrovaná platforma, která Vám umožní mít řízení kreditních rizik plně pod kontrolou.

businesswoman relaxing behind desk