Produkty a služby3

"Pojištění společností Atradius nám umožňuje, že můžeme soutěžit s našimi světovými konkurenty tím, že našim potencionálním zákazníkům nabízíme zajímavé podmínky obchodu."

Morten Fullerton, ředitel mezinárodního obchodu, Rawbite

Chcete své podnikání více rozšiřovat, se ziskem a bezpečně? Společnost Atradius Vám díky svým bohatým zkušenostem a odborným znalostem může na Vaší cestě k úspěchu pomoci. Naše komplexní nabídka produktů a služeb pro řízení rizik firem sahá od pojištění až po vymáhání pohledávek. S našimi finančními službami se budete moci plně soustředit na důležitá obchodní rozhodnutí, aniž byste se museli bát rizik s tím spojených.

Pojištění pohledávek

S pojištěním pohledávek od Atradius můžete obchodovat s důvěrou a objevovat nové trhy a produkty s vědomím, že Vaše obchodování je chráněno proti kreditním rizikům.

Credit insurance

Globální pojištění pohledávek

Pojištění Atradius Global bylo vytvořeno pro nadnárodní společnosti a chápe Vaše obchodování jako celek, zatímco nabízí lokální podporu, která odráží geografický dosah a potřebu vícejazyčných smluv.

Brooklyn bridge New York

Speciální produkty

Speciální produkty společnosti Atradius nabízí pojištění pohledávek ušité "na míru" mimo rámec naší obvyklé nabídky úvěrového pojištění. Poskytují krytí obchodu, financování a krytí politických rizik.

International freight movement | Atradius

Inkaso pohledávek

Nehledě na to, kde se nacházíte Vy anebo Váš dlužník, pomůžeme Vám vymoci Vaše nezaplacené faktury v jakékoliv zemi, časové zóně, měně nebo v jazyce.

Atradius Collections

Modula First

Modula First je produkt pojištění pohledávek navržený pro malé a střední firmy, který chrání v jednoduché formě dodavatele proti riziku platební nevůle a platební neschopnosti jejich odběratelů.

London bridge Atradius bonding

Atradius Insights

V dnešním náročném konkurenčním obchodním prostředí je klíčovou výhodou, pokud máte v ruce aktuální informace a přehledy.

Eye viewing data |Atradius Insights