Připojte se k nám na naši sérii virtuálních setkání

Globální obchod se mění: Jste připraveni?

Krize Covid-19 poslala svět do recese a během několika měsíců došlo k neočekávaným a dosud nevídaným změnám v obchodování. Patří mezi ně dlouhodobý dopad pandemie na světové dodavatelské řetězce, neustálé nové vyjednávání obchodních podmínek, vyvažování světových obchodních vztahů a rostoucí trendy směrem k digitalizaci obchodu a de-globalizaci.

A teď, když se svět snaží čelit následkům krize, kde jsou příležitosti pro růst podnikání?

Připojte se k nám na naší sérii čtyř virtuálních interaktivních akcí, jejichž cílem je pomoci vašemu podnikání pochopit nové prostředí mezinárodního obchodu, orientovat se v obchodních úvěrových rizicích a identifikovat příležitosti k obchodnímu růstu. Nenechte si ujít příležitost slyšet od našich řečníků a další informace, které poskytnou při zodpovězení otázek od našich posluchačů.

Setkání č.1
Jak Covid-19 změnil navždy obchodování?

Recese Covid-19 hluboce ovlivnila prostředí globálního obchodu a přinesla některé dlouhodobé změny, o nichž se někteří komentátoři domnívají, že tu mají zůstat, a navždy přetvořit globální obchod. Jaké jsou v tomto novém obchodním prostředí příležitosti pro růst podnikání?

Daisy McAndrew (bývalá ekonomická redaktorka a hlavní politická korespondentka pro ITV News) bude moderovat diskuse na toto téma v naší sérii virtuálních setkání. První naše setkání představí tyto řečníky:

  • Professor Ian Goldin - profesor globalizace a rozvoje na univerzitě v Oxfordu a ředitel Oxford Martin Programme k technologickým a ekonomickým změnám
  • Emma Marcegaglia - předsedkyně a generální ředitelka společnosti Marcegaglia Holding S.p.A. (Itálie)

  • Johan Melander - úvěrový ředitel Electrolux APAC & MEA 

  • Edwin Kuhlman - vedoucí globálního týmu komerčního upisování Atradius a ředitel upisování, Nizozemsko
     

Kliknutím na odkaz níže můžete sledovat záznam živého přenosu vysílání.

Podívejte se na záznam z prvního setkání

Seznamte se s našimi členy panelu

Ředitel obchodního oddělení Atradius, Andreas Tesch, bude hostem našeho prvního virtuálního setkání. Kromě představení celé série virtuálních setkání a přivítání našich prvních panelových řečníků, se s námi Andreas také podělí o svoje postřehy k hlavním diskutovaným tématům.

Všechny naše virtuální interaktivní setkání bude moderovat Daisy McAndrew, anglická novinářka a bývalá ekonomická redaktorka, která dříve patřila mezi hlavní korespondenty politického zpravodajství pro ITV News. Nyní působí jako nezávislá moderátorka a mediální trenérka, a díky svým znalostem ze současného světa financí a ekonomiky patří mezi oblíbené a erudované pořadatele korporátních společností.

Emma Marcegaglia
Emma Marcegaglia
Emma Marcegaglia je předsedkyní a generální ředitelkou společnosti Marcegaglia Holding S.p.A. Je již řadu let lídrem v evropském podnikání a aktivně podporuje mladé podnikatele v Itálii i mimo ni. Emma zastávala několik vedoucích poradenských pozic v Evropské komisi, je předsedkyní italského think tanku FEEM a je předsedkyní a členem představenstva společností Bracco Group a Gabetti Property Solutions.

Ian Goldin
Ian Goldin
Profesor Ian Goldin, zakládající ředitel Oxford Martin School, je v současné době Oxford University University profesorem globalizace a rozvoje a vedoucím na Oxford Martin School. Působil jako poradce pro rozvoj Nelsona Mandely a jako viceprezident Světové banky vedl spolupráci s OSN v oblasti globální rozvojové strategie.

 

   

Johan Melander
Johan Melander
Johan Melander je úvěrovým ředitelem APAC a MEA společnosti Electrolux. Řídí lokálně založené týmy v širokém geografickém rozpětí pro společnost. Johan má mnohaleté zkušenosti s řízením úvěrových rizik a je v dobré pozici pro sdílení odborného vhledu o dopadech Covid-19 na mezinárodní obchod v rozvinutých i rozvíjejících se ekonomikách.

Edwin Kuhlman
Edwin Kuhlman
Edwin Kuhlman je ředitelem globálního obchodního upisovacího týmu a řídí tým zkušených upisovatelů rizik po celém světě. Kromě své role v podpoře divize Atradius Global je ředitelem úpisu v Atradius v Nizozemsku, kde dohlíží na portfolia úvěrového rizika tuzemských podniků.

Další informace o našich panelistech

Naše další virtuální setkání?

Setkání č. 2: Jak obchodní vztahy a cla ovlivňují celosvětový obchod - 25. března 2021 - 16:00 SEČ

Setkání č. 3: Dopad digitalizace na svět úvěrů - konec dubna 2021 - 7:00 SEČ

Setkání č. 4: Deglobalizace - nový způsob obchodování, ale udrží se? - začátek června 2021 - 11:00 SEČ

Nemůžete se našeho setkání zúčastnit?

Brzy bude zveřejněný dokument o tématech k jednotlivým setkáním. Zaregistrujte se a získejte jej.

V nejbližší době zveřejníme podrobnosti o dalším našem setkání. Zůstaňte s námi! Případně se přihlaste k e-mailovému upozornění, které Vás bude včas informovat o zveřejnění podrobností o dalším plánovaném setkání.

White paper

Vyžádejte si materiály

email alert

Zaregistrujte se na další setkání