O nás

"Vztahy a služby poskytované společností Atradius jsou na špičkové úrovni. Atradius velmi dobře rozumí našim obchodním potřebám a požadavkům."

Vishnu Gopie, generální ředitel, Credit & AR, LG Electronics LTD

Jako specialisté v oblasti pojištění pohledávek, zajištění a vymáhání pohledávek s našimi klienty budujeme pevné vztahy. Pracujeme s Vámi aktivně, abychom rozuměli Vašim potřebám a mohli podporovat Vaše podnikání.

Vedení společnosti

Členové našeho Představensta a zástupci z Dozorčí rady řídí oblasti našeho podnikání, přičemž se nechávají vést zájmy našich akcionářů a potřebami našich klientů.

Vedení a správa

Prostřednictvím Zásad vedení a správy společnosti, Charty zákaznických služeb a investicí do inovací jsme vázáni k tomu, abychom vedli naše zaměstnance, klienty ke zlepšování našich produktů a služeb.

Rating finanční síly

Rating finanční síly naší společnosti byl potvrzený ratingovou agenturou A.M. Best na úrovni „A“ (Excelentní) se stabilním výhledem; a agenturou Moody’s na úrovni "A2" s negativním výhledem.

Informace o akcionářích

Atradius N.V. je soukromá společnost, která je zcela ve vlastnictví společnosti Grupo Catalana Occidente, S.A. a společnosti Grupo Compañía Espanõla de Crédito y Caución, S.L.

Klíčová fakta a finanční údaje

Jsme předním poskytovatelem služeb v oblasti pojištění pohledávek, poskytování záruk a služeb v oblasti vymáhání pohledávek s působností po celém světě. Zde je stručný přehled našeho podnikání.

Facts and figures - 2020

Výroční zprávy

Výroční zpráva je kompletní přehled výsledků Atradius N.V. za daný rok. Obsahuje výsledky a strategie, roční účetní uzávěrku a doplňující finanční informace.

Odpovědnost společnosti

Jako společnost, jejímž úkolem je zabezpečit úspěšné tržní obchodování, je naší největší odpovědností ekonomické hledisko. Obchod je nepostradatelný pro světový hospodářský rozvoj.

Kariéra

Jsme celosvětová společnost a jako taková nabíráme talenty po celém světě. Prosazujeme pozitivní a různorodou pracovní kulturu pro všechny naše zaměstnance.

Historie

V roce 2015 jsme oslavili 90. výročí od založení společnosti Atradius, které považujeme za klíčový milník v historii naší společnosti zabývající se rozvojem světového obchodu.

Keizersgracht Office History Teaser

Organizační struktura

Operační struktura naší nadnárodní společnosti je organizována tak, aby byla co nejvíce efektivní a aby zamezovala regulačním složitostem, charakteristickým pro různé legislativní rámce ve světě.

Kontakty Atradius Česká republika

Vážíme si Vašeho zájmu o Atradius a rádi Vám proto zodpovíme veškeré Vaše dotazy týkající se pojištění pohledávek nebo naší pojišťovny Atradius.