Produkty a služby

"Atradius nám umožňuje, že můžeme soutěžit s našimi světovými konkurenty tím, že našim potencionálním zákazníkům nabízíme zajímavé obchodní podmínky."

Morten Fullerton, ředitel mezinárodního obchodu, Rawbite

Naše produkty a služby jsou navrženy tak, aby Vám co nejvíce pomohly zajistit integrovanou obchodní podporu. Odborníci pojišťovny Atradius rozumí Vašemu odvětví, ať už to je energetika, strojírenství či stavební nebo potravinářský průmysl.

Pojištění pohledávek

Accounts Receivable Insurance

S pojištěním pohledávek od Atradius můžete se svými zákazníky obchodovat s důvěrou a objevovat nové trhy a produkty s vědomím, že Vaše obchodování je chráněno proti kreditním rizikům.


Globální pojištění pohledávek

Brooklyn bridge New York

Pojištění Atradius Global bylo vytvořeno pro nadnárodní společnosti a chápe Vaše obchodování jako celek, zatímco nabízí lokální podporu, která odráží geografický dosah a potřebu vícejazyčných smluv.


Speciální produkty

International freight movement | Atradius

Speciální produkty společnosti Atradius nabízí pojištění pohledávek ušité "na míru" mimo rámec naší obvyklé nabídky úvěrového pojištění. Poskytují krytí obchodu, financování a krytí politických rizik.


Inkaso pohledávek

Atradius Collections

Nehledě na to, kde se nacházíte Vy anebo Váš dlužník, náš zkušený tým odborníků pro vymáhání pohledávek Vám pomůžeme vymoci Vaše nezaplacené faktury v jakékoliv zemi, časové zóně, měně nebo v jazyce.


Modula First

Atradius Modula Export

Modula First je produkt pojištění pohledávek navržený pro malé a střední firmy, který chrání v jednoduché formě dodavatele proti riziku platební nevůle a platební neschopnosti jejich odběratelů.


CoverOnTop

Cover On Top  | Atradius

Rozšíření pojistné ochrany k pojištění pohledávek u Atradius ve spolupráci se specializovaným pojistitelem Tokio Marine Kiln vám v ideálním případě zajistí pojistnou ochranu až do výše limitu.


 

Man relaxing in office | Atradius

 

 

Případová studie: Korado a.s.

Přečtěte si, jakým způsobem jsme pomáhali společnosti KORADO, a.s. v rozvoji řízení jejich kreditních rizik.

Použijte naše jedinečné výkonné online nástroje

Atradius Atrium

Atradius Atrium | Credit management portal

Atradius Atrium je náš nový inovativní online systém, který vám poskytne vše, co potřebujete pro každodenní správu vaší pojistné smlouvy nebo při zadávání žádosti o pojistné krytí.

Atradius Insights

Eye viewing data |Atradius Insights

Přihlaste se do našeho inteligentního obchodního portálu, který vám pomůže snadno a rychle identifikovat rizika, řídit vaše firemní procesy nebo najít nové obchodní příležitosti.

Collect@Net

Computer cables | Atradius

Přihlaste se k webovému online systému, který umožňuje klientům Atradius Collections spravovat systém vymáhání pohledávek a současně sledovat vývoj případu a proces vymáhání.