Produkty a služby

"Pojištění společností Atradius nám umožňuje, že můžeme soutěžit s našimi světovými konkurenty tím, že našim potencionálním zákazníkům nabízíme zajímavé podmínky obchodu."

Morten Fullerton, ředitel mezinárodního obchodu, Rawbite

Chcete své podnikání více rozšiřovat, se ziskem a bezpečně? Společnost Atradius Vám díky svým bohatým zkušenostem a odborným znalostem může na Vaší cestě k úspěchu pomoci. Naše komplexní nabídka produktů a služeb pro řízení rizik firem sahá od pojištění až po vymáhání pohledávek. S našimi finančními službami se budete moci plně soustředit na důležitá obchodní rozhodnutí, aniž byste se museli bát rizik s tím spojených.

Modula

S pojištěním pohledávek od Atradius můžete obchodovat s důvěrou a objevovat nové trhy a produkty s vědomím, že Vaše obchodování je chráněno proti kreditním rizikům.

Life belt Atradius credit insurance

Modula Global

Pojištění Atradius Global bylo vytvořeno pro nadnárodní společnosti a chápe Vaše obchodování jako celek, zatímco nabízí lokální podporu, která odráží geografický dosah a potřebu vícejazyčných smluv.

Traffic tail lights Atradius global credit insurance

Speciální produkty

Speciální produkty společnosti Atradius nabízí pojištění pohledávek ušité "na míru" mimo rámec naší obvyklé nabídky úvěrového pojištění. Poskytují krytí obchodu, financování a krytí politických rizik.

Compass Atradius special products

Inkaso pohledávek

Nehledě na to, kde se nacházíte Vy anebo Váš dlužník, pomůžeme Vám vymoci Vaše nezaplacené faktury v jakékoliv zemi, časové zóně, měně nebo v jazyce.

Abacus Atradius collections

Modula First

Modula First je produkt pojištění pohledávek navržený pro malé a střední firmy, který chrání v jednoduché formě dodavatele proti riziku platební nevůle a platební neschopnosti jejich odběratelů.

London bridge Atradius bonding

Atradius Insights

V dnešním náročném konkurenčním obchodním prostředí je klíčovou výhodou, pokud máte v ruce aktuální informace a přehledy.

Eye insights