Novým provozním ředitelem Atradius je Marc Henstridge

Tisková zpráva

Amsterdam, 2. ledna 2017 – S platností od 1. ledna 2017 byl novým provozním ředitelem /do pozice Chief Insurance Operations Officer (CIOO) Atradius jmenován Marc Henstridge.

Nové místo v Představenstu Atradius N.V. zaujme Marc Henstridge 1. ledna 2017 poté, co ji na konci roku 2016 opustil Dominique Charpentier. Atradius nabízí svým B2B klientům řadu produktů a služeb podporujících jejich aktivity v oblasti úvěrového řízení a správy hotovosti včetně pojištění úvěrů, inkas a dluhopisů nebo poskytování informací o úvěruschopnosti společností.

Brit Marc Henstridge (48) působí v pojišťovně Atradius od roku 1997. Jako CIOO bude odpovědný za oblast zajištění úvěrových rizik, dluhopisů, inkas, Atradius Re, projektovou a provozní jednotku a ITS. Za více než 19 let v Atradius působil Marc na řadě pozic, naposledy jako Director of Risk Services pro Spojené Království a Irsko. Nad rámec svého působení v Atradius byl také členem několika externích komisí, ve kterých reprezentoval Atradius a odvětví pojišťování pohledávek. Ve své nové pozici bude působit v Amsterdamu.

Dominique Charpentier (65) odchází do penze po 14 letech v Atradius, z čehož poslední tři roky působil jako CIOO a člen správní rady. Jeho vynikající kariéra v oblasti pojištění pohledávek a faktoringu trvala přes dvacet let.

Neustálý vývoj spolu s našimi klienty, kterým zajišťujeme nové způsoby podpory růstu jejich byznysu, je klíčový pro úspěch nás i našich zákazníků. Dominique byl extrémně úspěšný v hledání nových variant, jak tohoto cíle dosahovat, a v rozšiřování všech těchto způsobů bude nově pokračovat i Marc.

Isidoro Unda, Atradius Isidoro Unda, předseda představenstva a výkonný ředitel
Atradius

O společnosti Atradius

Atradius patří mezi celosvětové lídry v oblasti pojištění pohledávek, poskytování záruk a vymáhání pohledávek. Působí v 50 zemích po celém světě, ve kterých se může spolehnout na více než 160 poboček a 3300 zaměstnanců. Svým zákazníkům umožňuje přístup k informacím až o 200 milionech firem. Na českém trhu působí Atradius od roku 1998 a v současnosti odsud řídí strategické projekty pro region východní Evropy. Společnost Atradius je součástí skupiny Grupo Catalana Occidente - jedné z celosvětově nejúspěšnějších pojišťoven poskytujících pojištění úvěrů.
 

Další informace:
Atradius Corporate Communications
Christine Gerryn
Tel.: +31 20 553 2047
E-mail: christine.gerryn@atradius.com
www.atradius.com

Kontakt pro média:
Mgr. Klára Pirochová
PR konzultant
Tel.: +420 732 801 881
E-mail: klara@pulpo.cz
www.pulpo.cz