Mezinárodní průzkum platební morálky B2B

Tisková zpráva

Praha, 15. května 2015 - Mezinárodní průzkum platební morálky B2B. Výsledky průzkumu pro východní Evropu.

Očekává se, že rok 2015 bude obtížným rokem pro celou východní Evropu. Tato předpověď bude znamenat dlouhodobou zátěž na podnikatelské platební morálky v řadě zemí tohoto regionu.

Výsledky průzkumu pro východní Evropu

Pro mezinárodně působící společnosti je důležité, aby měly dobrou znalost platebních praktik všech svých potenciálních zákazníků v zemích, se kterými obchodují nebo mají v úmyslu obchodovat. Špatný odhad může totiž způsobit vážné problémy peněžních toků.

Podívejte se proto na bezplatné poradenství, jakým způsobem můžete úspěšně obchodovat s Českou republikou. Naleznete zde 10 pravidel, které Vám mohou pomoci k tomu, aby Vaše obchody s českými zákazníky byly ještě úspěšnější.

O společnosti Atradius

Atradius patří mezi celosvětové lídry v oblasti pojištění pohledávek, poskytování záruk a vymáhání pohledávek. Působí v 50 zemích po celém světě, ve kterých se může spolehnout na více než 160 poboček a 3300 zaměstnanců. Svým zákazníkům umožňuje přístup k informacím až o 200 milionech firem. Na českém trhu působí Atradius od roku 1998 a v současnosti odsud řídí strategické projekty pro region východní Evropy. Společnost Atradius je součástí skupiny Grupo Catalana Occidente - jedné z celosvětově nejúspěšnějších pojišťoven poskytujících pojištění úvěrů.

Další informace:
Atradius Corporate Communications
Christine Gerryn
Tel.: +31 20 553 2047
E-mail: christine.gerryn@atradius.com
www.atradius.com

Kontakt pro média:
Mgr. Klára Pirochová
PR konzultant
Tel.: +420 732 801 881
E-mail: klara.pirochova@gmail.com
www.pulpo.cz