Průzkum zaměřený na počet insolvencí v roce 2017

Hospodářská zpráva

  • Austrálie,
  • Rakousko,
  • Jiné

28 02 2017

Zajímá Vás předpověď vývoje platební morálky v roce 2017 především s ohledem na riziko platební neschopnosti subjektů z konkrétních regionů či zemí Evropy, Severní Ameriky a Asie?

Podívejte se na nejnovější průzkum společnosti Atradius Crédito y Caución s názvem The Insolvency Forecasts February 2017, který je nyní k dispozici online

 

Tempo, jakým se zlepšovala situace na poli insolvencí, od roku 2015 výrazně zpomalilo a společnosti musí počítat s měnící se a ve výsledku také méně jistou dostupností financování. Předpovědi hovoří v letošním roce pouze o 2% zlepšení ve vyspělých ekonomikách. Zatímco Eurozóna se jeví jako poměrně stabilní, v ostatních regionech může hrát významnou roli nepříliš stabilní politická situace. Především v Severní Americe může vyhlídky ovlivnit právě politická nestabilita, nejvíce zranitelné sektory ale mohou naopak podpořit rostoucí ceny ropy.

Celý průzkum společnosti Atraius zaměřený na počet insolvencí v roce 2017 si můžete v  úplném znění přečíst v anglickém jazyce zde.